Gdzie pływamy

Gdzie pływamy

Kursy nauki pływania dla dzieci i niemowląt odbywają się na nowoczesnych obiektach sportowo- rekreacyjnych Pływalni Miejskiej „Garwolanka” przy ulicy Olimpijskiej oraz Pływalni Powiatowej  w Rykach przy ulicy Wyczółkowskiego 10 a lok. 109.

Obiekty są doskonale przygotowany do zajęć dla dzieci, które swoją przygodę z pływaniem dopiero rozpoczynają.

Szkoła Pływania Figlująca Rybka wynajmuje część basenu rekreacyjnego, zależy nam, by komfort na zajęciach zarówno dla rodziców jak i ich małych pociech był jak najwyższy.
Dlatego w trakcie naszych zajęć na części basenu rekreacyjnego przebywają tylko klienci Szkoły Pływania dla dzieci i niemowląt Figlująca Rybka.

Głębokość zarezerwowanej przez nas niecki basenowej nie przekracza 1,20 metra, dzięki temu swoboda wykonywania ćwiczeń i zabawy z dziećmi jest bardzo duża.

Gdzie pływamy

Specjalnie dla naszych małych klientów temperatura wody w basenie rekreacyjnym jest podgrzewana, w trakcie zajęć wynosi ok. 31o C, jest to optymalna temperatura do prowadzenia zajęć w wodzie z niemowlakami.

Wszystkie szatnie na pływalni przystosowane są do potrzeb naszych małych pływaków. Aby przygotować dziecko na zajęcia rodzice mają do swojej dyspozycji przewijaki oraz krzesełka do karmienia.

 

 

 

II loga lokalizacja

 

 

 

cale logo