O Nas

Ja i alan

Monika Rulak
Założycielka Akademii Dziecięcej Radości, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Uniwersytetu Warszawskiego, na co dzień stonowany pracownik biura, po pracy wulkan pozytywnej energii, z eksplodującą lawą ciekawych, niebanalnych pomysłów, niepoprawna optymistka, marzycielka. Od 2010 roku członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Kinezygerontoprofilaktyka i Snowboard oraz Instruktor Sportu ze specjalnością pływanie. Od 2009 roku instruktor pływania dzieci i niemowląt w dwóch zaprzyjaźnionych Szkołach Pływania.
„Kocha swoją pracę, bo nie ma nic bardzie satysfakcjonującego niżeli radosny uśmiech malucha.”

Akademia Dziecięcej Radości, powstała z myślą o dzieciach, obejmuje swoim działaniem wszystko to, co powoduje na twarzach najmłodszych radość. Doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy z dziećmi owocuje w tworzeniu wspaniałych animacji podczas pikników, festynów, urodzinek i innych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

Figlująca Rybka Szkoła Pływania dla Dzieci i Niemowląt to dziecko Akademii Dziecięcej Radości, projekt skierowany do najmłodszej części naszego społeczeństwa, dzieci od 3-ciego miesiąca do 5-tego roku życia. Szkoła Pływania Niemowląt będzie prowadzić swoje zajęcia na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” w Garwolinie już od września. Głównym celem naszej szkółki jest oswoić maluchy ze środowiskiem wodnym, zaszczepić w dzieciach bakcyla pływania, przekonać rodziców, że czas spędzony z nami pozytywnie wpływa na rozwój psycho-ruchowy maluchów. Dzieci dzięki naszym zajęciom szybciej przystosowują się do zmian, poprawia się ich koncentracja, częściej się uśmiechają. Zajęcia to świetny pomysł na miłe spędzenie czasu ze swoim skarbem!

 

 

 

 

Jesteśmy członkiem PSPN

webmail.wat.edu.plcale logo

Dodaj komentarz